Golden Day Wings Hotel

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Spa & Wellness

SPA WELLNESS

Siz Değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan Golden Day Wings SPA Merkezimiz, misafirlerimizin tatilleri sırasında rahatlayarak kendinizi yenilenmiş hissetmeleri için hizmet vermekteyiz. Özel dekore edilmiş masaj odaları, sizler için hazırlanmış dinlenme ve arınma programları, egzotik mis kokular içerisinde faklı seçenekleriyle pozitif enerji yenilenmek isteyen misafirlerimizin adresidir.

Mesleğinde Uzman terapistlerin profesyonel dokunuşlarını mis kokulu kozmetik markalarıyla uyguladığı terapilerde vücudunuzu dinlendirip yenilemenin keyfini çıkarın.

Sauna, Türk Hamamı,gerçek hamam keyfi ile yorgunluk ve stresten uzaklaşarak rahatlığını hissedebilirsiniz.

Hamam ve dinlenme keyfini birlikte yaşayacağınız otantik Türk hamamında farklı bir deneyimle tanışmaya hazırlanın.  Arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı uygulamalarından oluşan geleneksel hamam keyfinin tadını dilediğinizce çıkarın. Kendinizi şımartacak özel bir SPA deneyimi için saunası, hamam ve dinlenme alanı ile bütün detayların siz değerli misafirlerimizi düşünerek tasarlandığı merkezimizde keyfinize keyif katın. Ücretli Servislerimiz; Masajlar, kese hizmetlerimiz, Güzellik bakımı,  güzellik merkezimiz ekstra ücrete tabidir.

Golden Day Wings Hotel'de SPA & Türk Hamamı Keyfini çıkarın…

Powered By TravelAps.com
Whatsapp ile görüş
+90 531 082 16 51
Golden Day Wings Hotel | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM